راهنمای خرید دوره آموزشی

1 – پس از ثبت نام در سایت و ورود به حساب کاربری،از قسمت “خانه” یا “دوره‌ها” امکان دسترسی به تمامی دوره‌های آموزشی وجود دارد. از میان دوره‌های آموزشی، دوره مورد نظر را انتخاب کنید:

در صفحه موبایل یا تبلت هم برای دیدن بخش‌های مختلف سایت، روی علامت “سه خط” کلیک کنید:

2- پس از انتخاب دوره آموزشی، توضیحات دوره، تیزر کوتاه معرفی دوره و همچنین فهرست درس‌های هر دوره قابل دیدن است. در انتهای صفحه دکمه خرید دوره قرار دارد. در صورتی که قصد خرید یکی از درس‌ها را دارید روی نام آن کلیک کنید:

3- پس از کلیک روی دکمه خرید، این دوره به سبد خرید در بالای صفحه اضافه خواهد شد. در صورتی که خرید دیگری ندارید، روی آن کلیک کنید:

4- امکان ویرایش خرید از این صفحه فراهم است. اگر کد تخفیف دارید وارد کنید و در پایان دکمه اقدام به پرداخت را فشار دهید:

5- اگر در خریدهای قبلی مشخصات را وارد نکرده‌اید، در اینجا وارد کنید و پس از مطالعه قوانین و مقررات، دکمه ثبت سفارش را فشار دهید:

6- پس از پرداخت در درگاه بانکی، صفحه زیر نمایان می‌شود که امکان مشاهده یا دانلود ویدیوهای آموزشی فراهم است:

علاوه بر آن، کاربران می‌توانند از صفحه کاربری خود، در قسمت “دانلودها”، محتوای خریداری شده را مشاهده کنند. برای این دسترسی، ابتدا روی نام کاربری خود در بالای صفحه (پروفایل کاربری) و سپس بر روی قسمت”دانلودها” کلیک کنید تا فهرست خریدهای شما در صفحه‌ای جدید نمایان شود. سرانجام از ستون سمت چپ (طبق تصویر) درس مورد نظر را انتخاب کنید:

هنگام دانلود از نرم‌افزار دانلود منیجر یا نرم‌افزار دانلود خودکار استفاده نکنید. پس از باز کردن ویدیو، می‌توانید طبق عکس عمل کنید.

راهنمای خرید از سازگاه 11